27-660 Koprzywnica, ul. Krakowska 78, tel./fax 15 847-62-02
6.45
8.30
10.15
11.30 – kaplica w Postronnej
12.00
17.00 (od października do lutego)
18.00 (od marca do września)
6.45
8.30
17.00 (od października do lutego)
18.00 (od marca do września)
6.30
7.00
17.00 (od października do lutego)
18.00 (od marca do września)
Godzinki do Matki Bożej o 6.30
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa po Mszy św. wieczornej
Nabożeństwo różańcowe po Mszy św.
wieczornej
Nabożeństwo do św. Walentego
Nowenna do św. Anny
Droga Krzyżowa: piątek o godz. 16.00, niedziela o godz. 13.00
Godzinki do Matki Bożej Bolesnej: 7.10
Gorzkie Żale: niedziela o godz. 16.00
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.30
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Głównym wydarzeniem dzisiejszego dnia poza Eucharystią jest Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: Czas ochronić małżeństwo! Czas ochronić życie!, który rozpocznie się Mszą Świętą w kościele Matki Bożej Różańcowej o godzinie 15:00, następnie przejdzie ze śpiewem na teren ogrodów pocysterskich na piknik rodzinny. Program podany jest w ulotce wyłożonej przy biuletynie. Celem Marszu jest wyrażenie radości z rodziny, poparcie jej nienaruszalności. Zapraszamy do wspólnej radości, skorzystania z propozycji, a także do włączenia się do programu Pikniku.
Podczas Pikniku Rodzinnego odbędzie się Zbiórka Publiczna Fundacji „Z Serca Dla Serca” na rzecz dokończenia budowy Hospicyjnego Domu Aniołków dla nieuleczalnie chorych dzieci w Skowierzynie (gm. Zaleszany). Wolontariusze z Zespołu Placówek Oświatowych w Koprzywnicy będą prowadzić zbiórkę pieniędzy, aby razem budować wielkie i piękne dzieło na rzecz chorych dzieci. Podczas pikniku będzie możliwość nabycia książki Karola Czarneckiego, prezesa Fundacji ,,Z Serca Dla Serca" zatytułowanej ,,Zosia i Dom Aniołków". To poruszająca historia chorej dziewczynki, która potrafiła uwierzyć w coś więcej, niż dorosły jest w stanie zrozumieć.
Przygotowanie tego wydarzenia kosztowało dużo pracy za którą chcemy podziękować Komitetowi Organizacyjnemu, wszystkim sponsorom, tym którzy przygotowali stoiska, scenę i występy. Zapraszamy też na spotkanie wieczorne, Apel Maryjny, modlitwę poświęcenia odnowionej wieży.
Na pamiątkę dzisiejszego poświęcenia wieży ze stoiska Rycerzy Kolumba będzie można wziąć kawałek blachy, z której wykonane jest pokrycie wieży. Na blasze jest wytłoczony specjalny, pamiątkowy stempel upamiętniający daty: budowy wieży (1656), odbudowy (1959) i ubiegłorocznego remontu (2025). Niech ten znak przypomina następnym pokoleniom o waszym zaangażowaniu w remont wieży i dbałość o zachowanie tradycji. Można także w poniedziałek po Mszy wieczornej samemu sobie nabić stempel na innym kawałku blachy, z którego majsterkowicze mogą sobie wyciąć różne formy; kilka takich przykładów jest na zdjęciu na stronie parafialnej. Jest tam też jej krótki opis.
W piątek rocznica święceń kapłańskich Księdza Biskupa Ordynariusza (1985 r.). Każdego roku w tym dniu w naszej diecezji odbywają się święcenia kapłańskie, w tym roku diecezja otrzyma jednego nowego kapłana.
We wtorek 16 czerwca modlimy się przed pośrednictwo Św. Jana Pawła II. W piątek 19.06 rocznica śmierci byłego proboszcza księdza Wacława Tomczyka- Msza św. w jego intencji o godz. 19:00.
Spotkanie kl. VI - poniedziałek godz. 18.30, kl. VII w środę o 18.30. Zbiórka kandydatów na ministrantów - piątek godz. 17.00
Dnia 20 czerwca 2026 roku w Ożarowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych. Do udziału zapraszamy młodzież od około 13. roku życia wraz z duszpasterzami, katechetami, animatorami i opiekunami. W programie wydarzenia znajdą się: zawiązanie wspólnoty, zabawy integracyjne, świadectwo Wojciecha Czuby – „Ślimaka na Pustyni”, koncert Edzia / Edzio Rap oraz Msza Święta. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00, a zakończenie spotkania przewidziane jest po Eucharystii o godz. 14.00.
27 czerwca odbędzie się IV Diecezjalne Spotkanie Apostolatu Margaretka w Klasztorze Podominikańskim w Klimontowie. Wydarzenie będzie okazją do wspólnej modlitwy za kapłanów, umocnienia wiary oraz integracji wspólnoty. W programie przewidziano m.in. konferencję ks. Dariusza Bęc, różaniec w intencji kapłanów, uroczystą Eucharystię oraz agapę.
Poprosimy dzieci, które zbierały obrazki przy błogosławieństwie, aby przyniosły książeczki lub zeszyty z wklejonymi obrazkami do zakrystii.
Serdeczne podziękowanie za ofiary i prace wykonane ostatnim czasie. Bóg zapłać za wspólne przeżywanie nabożeństw eucharystycznych w czasie Oktawy Bożego Ciała, za procesję, sypanie kwiatków, posługę i wspólną modlitwę. Módlmy się przez cały czerwiec Litanią do Najświętszego Serca Jezusowego.
Najnowszy numer Gościa Niedzielnego pod hasłem „Nie możemy milczeć!” nawiązuje do planowanej manifestacji rodziców i nauczycieli w obronie polskiej szkoły, która odbędzie się w Warszawie, 14 czerwca o godz.12 pod Pomnikiem Kopernika. Ponadto tematem Gościa Niedzielnego jest nowe polskie sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Milejczycach, gdzie dzieją się prawdziwe cuda. Natomiast w „Niedzieli” można znaleźć m.in.: artykuł „Giną na naszych oczach” poświęcony sytuacji chrześcijan w Ziemi Jezusa oraz tekst „Maryja o wielkim Sercu” zachęcający do refleksji nad rolą Maryi w życiu chrześcijan.

System GROBONET umożliwiający odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza.
Cmentarz parafialny w sysemie GROBONET
tel./fax 15 847-62-02
tel. 15 847-61-47
poczta@parafiakoprzywnica.pl
wewn. 17
wewn. 14
wewn. 16
wewn. 12
wewn. 18
tel. 609-637-302
38 1240 2744 1111 0010 6920 6451
040056630
8641719404
27-660 Koprzywnica, ul. Krakowska 78